Panna Horoskop 2015

Panna Horoskop 2015

Zrozenci tohoto rozumově založeného znamení umí být pod vlivem Merkuru, který jim vládne, kritičtí ale i praktičtí. Většinou jste realistické osoby a pro druhé byste udělali, co jim na očích vidíte. Loňský rok nebyl zrovna růžový, avšak letos se vám konečně dostane ocenění, po kterém toužíte. Horoskop 2015 Panny nabádá, aby zůstali pozitivní i v druhé polovině, kdy po počátečních úspěších může přijít změna k horšímu.

Začátkem roku se vám bude dařit vše, na co sáhnete. Věnujte se lidem i kariéře, avšak nikam nespěchejte. V těchto zimních měsících se vám může přihodit úraz na ledovce. Nehazardujte se svým zdravím, raději choďte pomalu. Jaro bude klidné období. Využijte ho k utřídění myšlenek, později se to ukáže jako výhodný krok. Kolem poloviny roku 2015 se pak začnou na Panny lepit problémy. Neodkládejte je, to by se vám později vymstilo. S podzimem a zimou pak zpozorněte mezi blízkými, někdo bude usilovat o to, aby se vám nedařilo.

Pro kariéru jsou jako stvořené zimní měsíce. Panny budou úspěšné po pracovní stránce zejména poté, co si získají přízeň a důvěru šéfa. Svěří vám důležitý úkol, a když ho bravurně zvládnete, bonusy máte jisté. V druhé čtvrtině roku 2015 se pak věnujte nedokončeným projektům. Rozjímejte nad minulostí a poučte se z vlastních chyb. V létě neodkládejte v práci problémy, mohlo by se stát, že se jich později nakupí přespříliš a vy už se s nimi nedokážete poprat. Když bude někdo koncem letoška usilovat o krach vaší kariéry, vypořádejte se s ním sami.

Rodině a přátelům se věnujte hlavně kolem února, právě v tomto období potřebují podpořit. Horoskop říká, že šance na vztah pro nezadané Panny přijde kolem letních měsíců. Po překonání problémů v zaměstnání se nebojte vyrazit do společnosti a trochu si užít. Ti, kteří již své štěstí našli, by partnera neměli zanedbávat obzvláště koncem letoška.

 

 

 

Napište nám