Býk Horoskop 2015

Býk Horoskop 2015

Býky horoskop 2015 velmi potěší. Toto praktické znamení, jehož zrozenci vynikají zodpovědností a vyrovnanou povahou. Velmi snadno se dokážete nadchnout pro nějaký nápad a na jeho realizaci tvrdě a neúnavně pracovat. Tyto vlastnosti nejlépe zužitkujete při budování své kariéry. Proto se jí snažte letos věnovat hodně pozornosti. Na rozdíl od loňska, kdy jste museli vyřešit spoustu problémů a nepříjemných situací, se letošní rok pod vlivem Venuše zklidní.

Ve vztazích se bude Býkům dařit hlavně začátkem roku. V klidu si promluvíte a napravíte spory staršího data, na které jste možná už i zapomněli. Nesnažte se však v tomto období navazovat nové známosti, později by mohly vyplout na povrch nové zatajované skutečnosti. V polovině roku pak můžete mít s partnerem drobné neshody, ale vše se dá vyřešit v klidu a třeba ustoupit od tvrdohlavosti. Vztahy v rodině řešte hlavně na jaře. Někdo bude potřebovat vaši radu a pomoc.

Po pracovní stránce na tom budete podle horoskopu nejlépe v první čtvrtině roku. Ze začátku jste trochu zaspali a vaše kariéra stagnovala, to se ale v jarních měsících změní. Pokud nebudete příliš kreativní, nebojte se pomoci s nápadem kolegovi. Když budete spolupracovat a věnujete projektu čas a úsilí, dosáhnete velkých cílů. Čeká vás zajímavé peněžité ohodnocení, díky kterému si budete moci vytvořit materiální zázemí, po kterém už dlouho prahnete. Po krizi v polovině roku si pak budete užívat zaslouženou letní dovolenou. Do zaměstnání se vrátíte nabití novou energií a opět budete velmi produktivní. Možná právě teď čeká Býky i pracovní postup.

Najděte si také čas na sebe. Relaxujte, zabývejte se nějakým koníčkem, snažte se o osobní rozvoj. Horoskop říká, že nejlepší období pro vás v tomto ohledu bude stabilní podzim. S koncem roku se pak nebojte polevit pracovní tempo a dopřejte si trochu luxusu. Po tak náročném roce 2015 si to určitě zasloužíte.

 

 

 

Napište nám